Opinie

23 sierpień 2012 pozostałe Opinie

Kalina

Nad skorzystaniem z pomocy stylistki zastanawiałam się długo - zbyt długo.

 Z niechęcią myślałam o jakichkolwiek zakupach. Postawiłam na Hanię, ponieważ - oceniając na podstawie jej strony internetowej - wydawała mi się osobą rzutką i sympatyczną, odniosłam również wrażenie, że nie będzie mi wciskać rzeczy, które absolutnie mi nie pasują i w których będę się źle czuła. Nie myliłam się :-)

Remanent szafy zakończył się wyrzuceniem praktycznie wszystkiego, co w niej było - zostało niewiele. Razem kupiłyśmy praktycznie całą garderobę na sezon wiosenno-letni, taką do pracy, i taką na co dzień. Hania zaproponowała mi kolory i fasony, o których nigdy bym wcześniej nie pomyślała jako wielbicielka czerni i szarości. Do większości z nich przekonałam się szybko, do niektórych muszę jeszcze dojrzeć, ale pierwsze lody zostały przełamane :-) Dopiero teraz widzę, że nie trzeba się bać zdecydowanych i nasyconych kolorów i że głęboki róż nadaje się również na inne okazje niż tylko nieoficjalne :-). Sekret leży w sposobie łączenia kolorów i doborze dodatków - czego mam nadzieję nauczyć się od Hani.

Przede mną zakupy garderoby jesienno-zimowej. Po dotychczasowej współpracy z Hanią na pewno nie będę ich robić sama, tylko poproszę o pomoc właśnie... Hanię :-)

 
pozostałe Opinie
 

Masz jakieś pytania? Chętnie na nie odpowiem.

Możesz też zadzwonić 505-709-788
lub napisać: stylistka@mala-czarna.net

 
 

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o ofertach
i promocjach zostaw nam swój adres mailowy.

Dodaj

FaceBook

Dołącz do nas na Facebook’u!
Nowości, porady, wydarzenia i wiele więcej...

Kliknij